Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nindzė Timis ir baltojo Beždžiono paslaptis

Nindzė Timis ir baltojo Beždžiono paslaptis

Autorius: Henrik Tamm

Valdytojas pasičiupinėjo, ar pradžių pradžios pergamentas vis dar guli susuktas krepšyje, kurį turėjo persimetęs per petį. Pagaliau išsipildys tai, apie ką svajojo metų metus: jis taps svarbus. Pagaliau bus gerbiamas. Visi jo bijos. Valdytojas privers atitaisyti skriaudą, padarytą prieš daugelį metų.
Baltasis beždžionas nusiteikęs rimtai. Bet rimtai nusiteikę ir nindzės: katinai Timis ir Flora, šermuonėlis Simonas, lemūrė Isė ir mergaitė Matilda. Jie padarys viską, kad sutrukdytų piktiems Valdytojo kėslams, net jei reikės kautis su žiauriausiais piratais, brautis per pavojingų džiunglių tankmę ir kliautis tais, kuriais protas nepasitiki.
Kas laimės: tiesa ar galia ir godumas?