Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nefertitės lobio paslaptis

Nefertitės lobio paslaptis

Autorė: Agnieszka Stelmaszyk

Ūmai Bartekas pajuto, kad kažką užkliudė irklu. – Stop! Vandenyje iš tikrųjų kažkas yra! – sušuko. Besidaužančia širdimi apšvietė tą vietą.
– Kokia čia pabaisa? – Merė Džeinė buvo labai drąsi mergaitė, bet tai, ką išvydo, visiškai išmušė ją iš pusiausvyros.
Sumaniesiems archeologų vaikams Anei ir Bartekui Ostrovskiams nėra nieko įdomesnio už istorinių mįslių gvildenimą. Kietu riešutėliu Ostrovskių šeimai tampa Egipte plėšikų nusiaubta kapavietė X ir slaptas Nefertitės lobis. Paslapčiomis ieškoti deivės brangenybių vaikams padeda ištikimi draugai – neklaužados dvyniai Džimas ir Martinas bei jų gudrioji sesuo Merė Džeinė, tačiau bičiulių kelyje gausu pavojų. Ar pavyks vaikams pasiekti tikslą, kai ant kulnų lipa pavojingi lobių plėšikai?