Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Natukai iš Muzikėnų šalies

Natukai iš Muzikėnų šalies

„Natukai iš Muzikėnų šalies" – 5-7 metų vaikams skirta muzikinio lavinimo knygelė, kurioje sudėjome per pastaruosius kelerius metus mūsų mažiausiųjų choristų išbandytas ir pamėgtas istorijas ir užduotėles, padedančias išmokti natas klaviatūroje ir penklinėje, suprasti, kas yra dviejų arba keturių ketvirtinių metras, įtvirtinti žinias apie natų trukmę, pauzes, muzikinius raktus, alteracijos ženklus...
O smagiausia skaitant knygelę vaikams susipažinti su Muzikėnų šalies gyventojais – Natukų šeima, šimtakoju Oktavijumi, bitute Gamute, drakonu Pauzauru ir kitais. Kaip papildomą priemonę rekomenduojame bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams, bet norime padrąsinti ir tėvelius – net jei niekada nesimokėte muzikos, galite vaikui padėti skaityti „Natukus iš Muzikėnų šalies", spalvinti, ieškoti atsakymų ir net nepajusite, kaip užvertę paskutinį puslapį Jūsų mažieji jau mokės pagrindinius muzikos principus!