Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Aš esu Tomas, seklys

Aš esu Tomas, seklys

Autorė: Rebeka Una

Baigęs pirmą klasę Tomas nesnaudžia. Jis imsis darbo - juk visi rimti vyrai dirba, kaip sako dėdė Gintaras. Taigi Tomas rįžtasi - bus seklys.
Per televizorių jis matė Šerloką Holmsą, kuris papsi pypkę ir daug mąsto savo krėsle. Toks bus ir Tomas! Pirmiausia seks Jadzės žiurkes, o paskui ir kitus Vidugirio kaimo gyventojus. bet sekliauti ne taip paprasta. Reikia treniruotis: iškelti Zenono katę iš medžio, prižiūrėti kūdikį, šaudyti iš lanko ir neverkti, kai sugenda vandens dviratis ir įstringi vidury ežero.
Juk ir tu norėtum būti tikras seklys? Tik pypkės papsėti nereikia - tai nesveika. Verčiau būk toks seklys, kuris daro gerus darbus, visiems padeda ir daug mąsto. O vėliau gal ir pats panorėsi aprašyti savo nuotykius.