Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Jei rašysi laišką girion

Jei rašysi laišką girion

Autorius: Selemonas Paltanavičius

Selemonas Paltanavičius žino, kad girioje gyvenantys jo bičiuliai nesinaudoja nei išmaniaisiais telefonais, nei kompiuteriais. Bet jie puikiai išmano, kaip parašyti laišką letenėle, snapeliu ar kanopa ant medžio lapo ir išsiųsti savo draugui iš miesto.
Ko tik nenutinka toje girioje! Eikš, – kviečia knygos autorius, – pavartykim drauge mano GIRIOS PAŠTĄ. O kai kuriuos laiškus aš tau pats paskaitysiu.
Tai – trečiasis Selemono Paltanavičiaus laiškų rinkinys su pluoštu naujų laiškų, kuriuos atsiuntė ne tik paukščiai, žvėrys, vabalai, bet ir girios senolis ąžuolas bei girininkas Jonas. Jo laiškus skaitytojai kviečiami ne skaityti, bet klausytis programėlėje išmaniesiems įrenginiams „Girios paštas“.
Bičiulių gyvenimą girioje iliustruoja autoriaus nuotraukos ir dailininkės Linos Eitmantytės-Valužienės piešiniai.