Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Pasakos apie drąsą ir nuoširdumą

Pasakos apie drąsą ir nuoširdumą

pasakos apie drasa ir nuosirduma„Pasakos apie drąsą ir nuoširdumą“ 6–10 m. vaikams.
Magijos ir stebuklų kupinos pasakos apie drąsą, gerumą, nuoširdumą ir kaip svarbu būti savimi.
Septyni pasakų herojai – nevaikštantis princas, išlepėlė Amelija, niekad gerumo nepatyręs kaminkrėtys Tomas ir kiti – išgyvens daug nepaprastų nuotykių ir išbandymų, kad taptų įkvepiančiais pavyzdžiais visiems mažiesiems skaitytojams.
„Pamirštos pasakos apie drąsą ir nuoširdumą“ ugdo empatiją; stiprina pasitikėjimą savimi; moko gerumo, atjautos ir drąsos; skatina suprasi, kad visi galime pasikeisti ir nusipelnome antro šanso.
Septynias pasakas įtaigiai šių dienų skaitytojams adaptavo Mary Sebag-Montefiore, kuri užsienyje yra pamėgta kaip puiki pasakotoja, sugebanti mažesniems pritaikyti sudėtingų klasikinių pasakojimų siužetus.
„Pasakos apie drąsias mergaites“ – šios knygų serijos dalis, grąžinanti iš užmaršties aštuonias senas pasakas, kurių herojės įkvėps ir šių dienų mergaites!