Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Stebuklingos dangaus būtybės

Stebuklingos dangaus būtybės

Autorė: Aina Bestard

stebuklingos dangaus butybesVaikams nuo 5 m.
Interaktyvi eiliuota pažintinė knyga kviečia mažuosius smalsuolius pakelti akis į nakties dangų ir pažinti aštuonis žvaigždynus.
Prieš daugybę metų mūsų protėviai graikai leisdavo laiką stebėdami nakties danguje spindinčias žvaigždes. Jie kiekvienai žvaigždei suteikė vardą ir piešdami jas sudėliojo į gyvūnų, daiktų ar mitinių būtybių pavidalus. Šiuos žvaigždžių junginius vadiname žvaigždynais.
Ar nori pats pamatyti, kokios stebuklingos būtybės slypi danguje?
Versdamas šios stebuklingos knygos puslapius leisiesi į nepaprastą kelionę – aplankysi daugybės vaikų namus skirtinguose pasaulio kampeliuose, o atėjus nakčiai galėsite kartu praverti langą ir žvaigždėtame danguje išvysti aštuonis gyvūnus.
Iš pradžių atvėręs langelį pamatysi žvaigždynus – spindinčias žvaigždeles, o apšvietęs puslapį iš kitos pusės išvysi, kaip, rodos, pabiros žvaigždės susidėlioja į kokio nors gyvūno pavidalą!