Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Čiūčia ir Piratas. Laukiniai nuotykiai

Čiūčia ir Piratas. Laukiniai nuotykiai

Autorius: Benas Bėrantas

ciucia ir piratas laukiniai nuotykiaiSkirta 2 – 6 metų vaikams.

Katinui Piratui nusibodo tupėti namie. Nelengva būti naminiu katinu, kai už miesto plyti tikros džiunglės, viliojančios kvapą gniaužiančiais laukiniais nuotykiais.

Todėl progai pasitaikius jie su šuneliu Čiūčia leidžiasi į rimtą išvyką. Draugai pasiruošę smagiai praleisti laiką ir įveikti visus netikėtumus. O jeigu ir ne, svarbiausia nusiteikimas! Juk kartais taip smagu pabūti laukiniam.

Benas Bėrantas – mylimas paveikslėlių knygų autorius, kurio knygos verčiamos daugiau nei į dešimt užsienio kalbų. Benas daug keliauja po Lietuvą ir pasaulį, bet neabejoja, kad vieną dieną turės geriausią keturkojį draugą, su kuriuo dažnai leisis į laukinius nuotykius.

Olga Degtiarova – ukrainiečių dailininkė, iliustravusi daugiau nei dešimt knygų vaikams. Šiuo metu pabėgusi nuo karo gyvena Vilniuje. Olga turi Meino meškėno veislės katę Zeldą, kuri liko pas tėvus Lvive.