Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Pedingtonas skuba į pagalbą

Pedingtonas skuba į pagalbą

Autorius: Michael Bond

pedingtonas skuba i pagalba 1Vaikams nuo 7 metų.

Koks gi kitas meškiukas galėtų sutrikdyti visą kino teatro publiką, kai atsistojęs ant sėdynės ima švilpti blogiukui iš filmo? Arba privarvinti ledų ant žemiau sėdinčių žiūrovų? Arba užlieti skalbyklą, o pono Kario virtuvės stalą supjaustyti dalimis? Tik Pedingtonas! Su specialiu įrankių rinkiniu, nuo idėjų verdančia galva, gerumo kupina širdimi ir trupučiu marmelado Pedingtonas gali bet kurią dieną padaryti nepaprastą, net jei jo sumanymai ir nenusiseka!

Meškiuko Pedingtono istorijos džiugina vaikus visame pasaulyje jau daugiau nei 50 metų. „Pedingtonas skuba į pagalbą“ - trečia „Meškiuko Pedingtono“ nepaprastai linksmų ir juokingų nuotykių knyga.

„Pedingtonas skuba į pagalbą“:

• lavina humoro jausmą ir vaizduotę, kūrybingumą;
• moko gerumo ir atlaidumo;
• moko prieš ką nors darant gerai pagalvoti;
• meniškai vertinga literatūra stiprina skaitymo gebėjimus ir literatūrinį suvokimą;
• tai pasaulinė vaikų literatūros klasika.