Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nevala Bertis. Papliauškos

Nevala Bertis. Papliauškos

Autorius: Alan MacDonald

nevala bertis papliauskosBerčiui labai patinka dovanos.
Ypač jei jos leidžia garsus. POKŠT!
Šiemet šventėms visi gaus papliauškų.
Bertis PATS jas pagamins.
Ar viskas pavyks taip, kaip reikia? GAL.

Kuo ši knyga „Papliauškos“ naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja humoro jausmas, skatinama drąsa ir kūrybiškumas

- Trumpi, linksmi pasakojimai, neilgi sakiniai, didesnis šriftas padės maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Rašytojo Alano Makdonaldo (Alan MacDonald, g. 1958 m.) ir iliustruotojo Deivido Robertso (David Roberts, g. 1970 m.) bendras darbas – knygos apie Bertį ir draugus. Šįkart Bertis vaidins mokyklos renginyje, persirengęs Kalėdų Senelio elfu padės tėčiui dirbti mugėje bei sulauks nepageidaujamos viešnios vizito. Linksmos ir nuotaikingos istorijos jau išmokusiems skaityti padės nesunkiai ir smagiai įtvirtinti įgūdžius.

Knyga priklauso serijos „Aš skaitau“ antram lygiui – įtraukiančios istorijos, lengvai parašytas tekstas, neilgi sakiniai, kiek didesnis šriftas, humoras, nuotykiai ir vaiko akiai malonios iliustracijos skaitymą pavers ne prievole, o maloniu laiko leidimo būdu.