Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Mikučio nuotykiai Marse

Mikučio nuotykiai Marse

Autorė: Ignė Banelienė

mikucio nuotykiai marse

Kosmonauto Mikučio ir jo draugo roboto A1 knygelė skirta ne tik berniukams, bet ir mergaitėms, kurias žavi kosmosas ir robotai!

Skaitydami susipažinsite su skaičiais nuo 1 iki 10, spalvomis, dydžiais, patirsite smagių nuotykių ir rasite mažiesiems naudingų lavinimo užduočių!

Knygutė su didele meile parašyta įdomių pasakų prieš miegą laukiančiam, robotų, automobilių, erdvėlaivių ir kitų mėgstamų personažų žaidimų pasaulį valdančiam 3 metų Mikui.
Mažuosius mokykite kantriai, tegul kiekvienas atsiskleidžia sau priimtinu laiku, suraskite jums tinkamiausius lavinimo būdus ir mokymąsi paverskite žaidimu! Lavinkite naudingus gebėjimus, mokykitės gerumo, mandagumo ir mėgaukitės kartu praleistu laiku. Geriausios kloties jums linki mama Ignė!