Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kiaulė pas kirpėją ir kitos istorijos

Kiaulė pas kirpėją ir kitos istorijos

Autorius: Erich Kästner

kiaule pas kirpejaSkirta vaikams nuo 7 metų.

Žymusis vokiečių vaikų rašytojas Erichas Kästneris paruošė šešiolika nepaprastai smagių, absurdiškų ir šmaikščių istorijų bei eilėraščių, kurie privers raitytis iš juoko ir ištreniruos tavo pilvo raumenis!

Būkime atviri: koks vaikas mėgsta eiti į kirpyklą? Mažasis Bertoldas niekada savo noru to nedarytų, bet, mamos nuvestas į „Zoologijos sodo kirpyklą", jis patirs smagiausią ir suaugusiesiems plaukus pašiaušiantį gyvenimo nuotykį, kuriame dalyvaus ir viena labai reikli bei greita kiaulė!

Smalsusis Frydrichas – pasiutęs šnipinėtojas: jis paslapčia klausosi tėvų pokalbių, prieš Kalėdas išnaršo visus stalčius, nevengia ir po svetimus namus pašniukštinėti. Kartą jis įgyja stebuklingą galią matyti kiaurai sienas. Ar pagaliau bus patenkintas jo beribis smalsumas?

O ar žinojai, kad plaukimas be vandens – puikiausias sportas? Arnas netgi pasiryžęs pagerinti plaukimo be vandens rekordą!

„Kiaulė pas kirpėją ir kitos istorijos":

• lavina humoro jausmą, vaizduotę ir suteikia daug gerų emocijų,
• pašiepiamos įvairios ydos (per didelis smalsumas, nevalyvumas) ir su humoru žiūrima į visokiausias žmogiškas keistenybes,
• į humoristinius siužetus neretai įtraukiamos rimtos temos ir problemos,
• meniškai vertinga knyga ugdo literatūrinį suvokimą ir lavina kūrybinę vaikų raišką.