Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Triušis sodininkas

Triušis sodininkas

triusis sodininkas KNYGELĖS PATARIMAI

Jei Tu jau pažįsti raides ir pamažu bandai skaityti pats, tai ši knygelė Tau – imk ir skaityk mane. Jei dar nepajėgi įveikti ilgų sakinių, mano puslapiuose rasi burbulų su žodeliais, parašytais skiemenimis. O jei dar nesusidraugavai su raidelėmis, timptelk Mamą, Tėtį, Močiutę ar vyresnį brolį, seserį – lai paskaito Tau mano smagias pasakaites.

Knygelės tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis.

Triušis Barnabas puikiai išmano sodininkystę ir daržininkystę, mielai augina gėles ir prieskonines žoleles, bet nemėgsta vykdyti paikų, jo nuomone, nurodymų ir tada ima maištauti, nors merui toks sodininko elgesys nepatinka (tiesa, jis nežino, kad miestelis skendi gėlėse Barnabo dėka). Triušis geraširdis ir paslaugus, o kai draugai prašo pagalbos, Barnabas niekada neatsisako padėti, kadangi jam tiesiog malonu daryti gera. Ši knyga – apie mielo triušio sodininko nuotykius (ir kovų su dirbtinėmis gėlėmis miesto sode).