Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Džonatanas ir Baltasis Kranklys

Džonatanas ir Baltasis Kranklys

Autorius: Andrzej Marek Grabowski

dzonatanas ir baltasis kranklysPaslaptingasis Baltasis Kranklys jau šimtmečius laukė šios galimybės. Jis pasiryžęs pagaliau laimėti nesibaigiantį Šviesos ir Tamsos jėgų karą. Baltasis Kranklys turi puikų planą, jam reikia tik prisivilioti pagalbininkų.

Džonatanas – berniukas kaip ir visi kiti. Labai mėgsta žaisti futbolą, kartais užsisvajoja per pamokas. Pykstasi su broliu ir myli jaunesnę sesutę. Nelabai mėgsta padėti mamai, užtat dievina nuotykius. Ir nuolat pakliūva į bėdą. Džonatanas dar nežino, kad jo laukia fantastiškas nuotykis... ir labai didelė bėda.

Džonatanas nuolat pakliūna į bėdą, tad nieko keisto, kad gavo pastabą mokykloje, namie – pylos nuo mamos, o treneris uždraudė jam dalyvauti futbolo varžybose. Tačiau susitikęs kalbantį kovą, kuris padovanoja jam labai įtraukiančią knygą apie ateivius, berniukas išties nustemba. Džonatano laukia įspūdingi ir netikėti nuotykiai. Knyga skirta vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams.