Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Emocijų ir jausmų pažinimo kortelės

Emocijų ir jausmų pažinimo kortelės

Parengė: Asta Blandė

kake make emociju ir jausmu pazinimo kortelesVaikams nuo 4 metų ir visai šeimai.

• Išmok jausmų pavadinimus.

• Sužinok, kaip tinkamai juo išreikšti.

• Žaisk ir bendrauk.

Tavo rankose „Kakės Makės“ emocijų ir jausmų kortelės visai šeimai. Su šiomis kortelėmis bus drąsiau keliauti savo vidinio pasaulio pažinimo kelionėje. Kortelės padės atrasti tinkamus būdus išreikšti tai, ką jauti, dalintis mintimis, jausmais bei išgyvenimais ir sustiprinti tarpusavio santykius.

Rinkinyje rasi:

• 20 jausmų ir emocijų kortelių. Trumpi, vaikui suprantami jausmų ir emocijų apibūdinimai padės suprasti emocijas.

• 20 klausimų kortelių. Jos padės pradėti pokalbį su savo vaiku ir kartu ieškoti atsakymų į ne visada paprastus ir patogius klausimus.

• 10 veiklos kortelių. Jos pasiūlys įdomių būdų, kaip žaismingai išreikšti malonias ir nemalonias emocijas bei jausmus.

Šios kortelės – tai svarbūs kelio ženklai, rodantys kryptį įdomiame ir kartais painiame jausmų ir emocijų pasaulyje. Jos padės suprasti, kas su tavimi vyksta, ir surasti geriausius būdus tai išreikšti.“ Psichologė Asta Blandė