Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Sniego karalienė. Erdvinė knyga

Sniego karalienė. Erdvinė knyga

Autorius: Hans Christian Andersen

sniego karaliene erdvine knygaVaikams nuo 5 metų.

Ji skrenda apsikaišiusi snaigių sūkuriais, o kai pažvelgia į langus, šie nusidažo ledo gėlėmis.“

Kai šaltoji Sniego Karalienė pagrobia Gerdos draugą Kajų, mergaitė leidžiasi į tolimąją Šiaurę jo parsigrąžinti namo.

Viso pasaulio vaikų numylėta pasaka apie drąsą, ryžtą ir ištikimą draugystę.

Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Sniego karalienė“ savo magiška plunksna iliustravo apdovanojimų pelniusi dailininkė Lesley Barnes.

Kiekvienas knygos puslapis nustebins iškylančia pasakos scena su subtiliomis erdvinėmis iliustracijomis, kurios atgaivins skaitomą istoriją ir suteiks jai magijos. Knyga neabejotinai sužavės įvairaus amžiaus vaikus ir net suaugusiuosius.

Sniego karalienė“:

• Klasika tapusi pasaka apie tikrąją draugystę;

• Moko, kad ištikima meilė draugams gali padaryti stebuklus;

• Ugdo empatiją ir vizualiojo meno suvokimą;

• Aiški gėrio ir blogio skirtis, kaip geriausios savybės iškeliamas gerumas, pasiaukojimas, drąsa ir atkaklumas;

• Pasakoje daug netikėtų stebuklingų nuotykių, įtrauksiančių vaikus;

• Nuostabios judančios erdvinės iliustracijos sužavės mažuosius skaitytojus!