Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Gamtos lobiai. Pasakojimai apie daugiau kaip 100 ypatingų gamtos objektų

Gamtos lobiai. Pasakojimai apie daugiau kaip 100 ypatingų gamtos objektų

Autorius: Ben Hoare

gamtos lobiai pasakojimai apie daugiau kaip 100Vaikams nuo 6 metų.

Apsidairyk gamtoje – štai žėrintis akmenėlis, skrendantis paukštis, nukritusi augalo sėkla, su grobiu lekianti skruzdėlė. Dabar įsižiūrėk, paliesk, pajusk. Taip paprasta ir kartu taip nuostabu – tikras pasaulio įdomybių lobynas!

Kokia jų istorija? Kuo jie ypatingi? Kam visa tai skirta?

Šioje knygoje rasi daugiau nei 100 gamtos lobių istorijų – nuo gležnos paukščio plunksnelės ir trapaus rudeninio lapo iki galingų dramblio ilčių ir švytinčių kosminių uolienų.

Būsi nustebintas įvairiausių mineralų, išradingos gamtos sukurtų konstrukcijų ir įdomiausių gyvūnų bei augalų savybių, padedančių jiems išlikti ir klestėti.

Smalsumą žadinančias istorijas tau papasakos pripažintas vaikų literatūros autorius ir laukinės gamtos ekspertas Benas Hoare’as, o prie kiekvieno pasakojimo rasi detalių fotografijų ir puikių iliustracijų.

Nieko nelauk ir nerk į stulbinančią pažintį su gamtos lobiais!