Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Vėjo raiteliai. Laivo sudužimas ruonių įlankoje

Vėjo raiteliai. Laivo sudužimas ruonių įlankoje

Autorė: Jen Marlin

vejo raiteliai laivo suduzimas ruoniu ilankojeSkirta 6–10 metų vaikams.

Šokite į magišką burlaivį „Vėjo raitelis“ kartu su Maksu ir Sofija. Jiedu nuolat susiduria su netikėtais nuotykiais mėgindami išsaugoti gyvūnus bei gamtą!

O ne! Prasidėjus smarkiai audrai nutrūksta pririšta valtis ir užplaukia ant uolų. Iš variklio pasipila juoda alyva... Juk čia gyvena smalsūs ruoniai ir kiti laukiniai gyvūnai, kuriems dabar gresia didžiulis pavojus! Laimei, stebuklingas burlaivis „Vėjo raitelis“ visada atplukdo Sofiją ir Maksą ten, kur jų labiausiai reikia. Gražiojoje Škotijos pakrantėje jų laukia nauja užduotis, pareikalausianti sumanumo ir drąsos. Jiems kartu su nauja drauge Meize teks pasukti galvas, kaip greitai suvaldyti alyvos nuotėkį, kol jis dar nepakenkė paprastiesiems ruoniams.

Tai iliustruotų nuotykinių knygų serija, puikiai praversianti taikant STEAM ugdymą. Knygos supažindina skaityti pradedančius vaikus su tikromis gamtosaugos problemomis. Kiekvieno pasakojimo pabaigoje pateikiami stebinantys moksliniai faktai ir informacija, kaip mes visi galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Vėjo raiteliai. Laivo sudužimas ruonių įlankoje“:

• skatina vaikus pasitikėti savimi, būti aktyvius ir neabejingus vieni kitiems bei gamtai;

• pasakojama, kokią grėsmę sukelia vandenyje ištekėjusi alyva ir kaip galima situaciją suvaldyti bei apsaugoti laukinę gamtą ir gyvūnus;

• pateikiama įdomių faktų apie paprastuosius ruonius;

• patrauklus, nuotykių ir išbandymų kupinas nesudėtingas pasakojimas puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti savarankiškai;

• tinka STEAM ugdymui!

 

 
Savanoris bibliotekoje