Žvilgsnis į poeziją

Kasmet Lietuvoje vyksta metų knygos rinkimai. Komisija atrinko 20 geriausių lietuvių literatūros kūrinių, išleistų nuo 2014m. rudens iki 2015m. rudens. Knygos suskirstytos į 4 grupes :literatūra vaikams, paaugliams, suaugusiems bei  poezija.  Pernai  biblioteka  pateikė  paraišką poezijos  knygų  penketukui gauti.  Ir  mums pasisekė, gavome  visą  poezijos  penketuką:   Vl. Braziūnas  Stalo kalnas,  J. Jasponytė  „Šaltupė“,  D.Kajokas  „Apie vandenis ,medžius ir vėjus“,  A. Kaziliūnaitė   Mėnulis yra tabletė, A. Marčėnas „Viename“.

Šį knygų penketuką 1-ajame miesto filiale jau antrus metus iš eilės skaitytojams pristatė  ir aptarė  Telšių „Ateities"  pagrindinės  mokyklos  lietuvių kalbos ir  literatūros  mokytoja,  žinoma literatė Ieva Sigita  Naglienė. Žinoma  Žemaitijos  poetė  padėjo  skaitytojams  suprasti  modernią  šiuolaikišką  poeziją,  jos įmantrybes ir  svarbą žmogaus gyvenime. Ne tik sužinojome apie pačius poetus, bet ir pasiklausėme jų eilėraščių. Tikimės, kad skaitytojai labiau supras ir pamils poeziją.

miesto 1-asis filialas