Tapybos darbų parodoje pražydo „Gėlės žiemą“

Vaikų literatūros skyriuje veikia Telšių „Naujamiesčio“ mokyklos suaugusiųjų neformaliojo švietimo grupės tapybos paroda „Gėlės žiemą“. Mokytoja Giedrė Jachimovič. „Gėlės žiemą“ – ne pirma paroda vaikų bibliotekoje. Šios grupės jaunuoliai mėgsta piešti ir užsiėmimų metu išbando įvairias technikas. Ryškiaspalviai ir dekoratyvūs guašo darbai atspindi kūrėjų vidinį pasaulį – eiti gyvenimo keliu su šypsena ir džiaugsmu. Gėlės, tai tarsi vidinis pasaulis, kuriame arba žydi gėlės, arba siaučia audros. Gėlės, kaip ir žmogus, gali būti liūdnos ir linksmos. Tai priklauso nuo spalvų žaismo ir jausmų. Šiuo, dar pakankamai pilku, metų laiku ši paroda bibliotekos lankytojams bus tikra širdies atgaiva, kiekvienas žiedas džiugins akis ir širdį.

Rūta Savickienė