Renginys „Motiejus Valančius – žymi XIX amžiaus vidurio Lietuvos religinio, socialinio ir politinio gyvenimo figūra.“

Biržuvėnų bibliotekoje vasario 19 d. vyko renginys skirtas vyskupo Motiejaus Kazimiero Valančiaus 215 gimimo metinėms. Į jį sugūžėjo nemažas būrys mūsų bendruomenės gyventojų. Renginio pradžioje buvo apžiūrėtos parodėlės skirtos vasario 16 d. - Lietuvos nepriklausomybės dienai ir Motiejaus Valančiaus 215 gimimo metinėms. Keletą eksponatų renginiui pateikė Aldona Simonavičiūtė, kurie labai gražiai pagyvino renginį. Labai įdomiai ir gražiai apie vyskupo Motiejaus Valančiaus veiklą, kūrybą, kalbėjo buvusi mokytoja literatė Danutė Maceikienė, vyskupo kūrybą skaitė mažieji Biržuvėnų kaimo vaikai ir renginio dalyviai. Renginio metu svečiai diskutavo apie M. Valančiaus kūrybą ir jo veiklą, giedojo giesmes, dainavo senas lietuviškas dainas.

Vyr. bibliotekininkė Jadvyga Jakienė