„Skaisčiau už saulę šviečia mano mamos akys“

Gegužės 02 d. Biržuvėnų bibliotekoje vyko popietė su kaimo vaikučiais. Mergaitės jau prieš mamos dieną, penktadienį, piešė mamų portretus, skaitė eilėraštukus ir pačios rinkosi žodžius, kuriuos vėliau įrašė į sveikinimo atvirukus. Atvirukus irgi pačios gaminosi.

Buvo labai smagu žiūrėti į jų norą pasveikinti savo mamytes. Pirmadienį kartu ėjome į Biržuvėnų parką rinkti gėlių puokštėms. Prisirinkusios gėlių darė puokšteles savo mamytėms. Iš piešinukų paruošėme parodėlę, kurią galės pamatyti bibliotekos skaitytojai. Baigusios ruošti parodėlę, prisėdo skaityti knygų apie mamytę. Mergaitėms labai patinka garsu skaityti knygutes. Skaitėme knygas apie mamas „Esi tik viena“ ir „Gyvenimo saulė“. Mergaitės pačios rinkosi kūrinius iš knygų. Pasibaigus popietei visos su gėlėmis ir atvirutėmis išskubėjo namo dar kartelį pasveikinti savo mamyčių. Juk sveikinti mamas niekuomet nėra vėlu...

Vyr. bibliotekininkė Jadvyga Jakienė