Ikimokyklinio ugdymo auklėtojų pasitarimas

Lapkričio 3 d. Viešojoje bibliotekoje į vyko Telšių priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio (pirmininkė Regina Klemovienė) pedagogų užsiėmimas „apskritas stalas“, tema: „Priešmokyklinio amžiaus vaikų gimtosios kalbos ugdymo problemos, galimybės“. Pirmiausia  pedagogės buvo pakviestos į ekskursiją po atsinaujinusią Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką. Lydimos bibliotekos pavaduotojos laikinai einančios direktorės pareigas Vidos Urnikienės susipažino su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis. Susėdusios skaitykloje prie apskrito stalo išklausė Vaikų literatūros skyriaus vedėjos Rūtos Savickienės pranešimą „Vaikų literatūros įvairovė. Kaip sudominti vaikus knygomis“. Lopšelio - darželio „Eglutė“ darbuotojos Otilija Sidaravičiūtė ir Reda Miknienė pristatė parengtą vaizdinį pranešimą  „Netradicinė šventinė savaitė. Juoko ir šypsenų fabrikas“. Buvo diskutuojama ir aptariama, numatomos artimiausios veiklos, gerosios patirties sklaidos tolimesnės kryptys, abipusis bendradarbiavimas su biblioteka.