Parodos ir parodėlės

Vakar Tryškių bibliotekoje atidaryta patogių, funkcionalių, modernių, originalių darbų paroda „Kad namai būtų jaukūs“. Į atidarymo šventę rinkosi parodos autoriai, kultūros centro darbuotojai, bibliotekos skaitytojai. Parodoje eksponuojami V. Poškaus medžio dirbiniai, A. Milašienės ir A. Tamašausko, J. Vielienės keramikos darbai, E. Girdenienės ir N. Lemežienės nėriniai, D. Stončiūtės megztos riešinės, J. Dovidauskienės kryželiu siuvinėti paveikslai, D. Sakalauskienės siūti žaislai, R. Petrauskienės, D. Meškauskienės rankdarbiai. Patikusius eksponatus galima įsigyti.
Bibliotekoje veikia ir Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos moksleivių darbų parodos: „Lietuviško tautinio kostiumo motyvai“, skirta Tautinio kostiumo metams paminėti, „Patarlės – lyg sena išminties knyga“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams, bei šv. Velykoms skirta piešinių paroda „Kepurę laikau – kiaušinio prašau“ (mokytoja D. Sakalauskienė).
Parodos veiks iki gegužės 2-osios, maloniai kviečiame apsilankyti.

Tryškių filialo vyr. bibliotekininkė Janina Norvaišienė