Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Media

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Kviečiame į nacionalinę viktoriną

nacional viktorina logo

Telšių krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina!
2018 m. sausio 27 d. (šeštadienį) dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Telšiuose, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis, tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.
Telšiuose viktorina vyks Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje, jos pradžia – 13 val. Dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir kt.
Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Atsakyti į klausimus dalyviai turės dvi valandas, iš viso viktorina truks apie tris su puse valandos. Viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje. Viktorinos klausimai bus vienodi, o atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant ant lapo.
Geriausiai pasirodęs viktorinos dalyvis iš Telšių bus apdovanotas organizatorių prizu.
Viktoriną organizuoja portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.
Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti specialiame viktorinai skirtame interneto puslapyje www.15min.lt/nacionaline-viktorina arba parašant elektroninį laišką organizatoriams savo mieste adresu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Registruojantis reikia nurodyti miestą, kuriame žaisite, vardą, pavardę ir profesiją.
Organizatoriai kviečia Telšių krašto gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir daugiau sužinoti apie Lietuvą!

Nacionalinės viktorinos organizatorius Telšiuose – Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka

 
Savanoris bibliotekoje