Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

Vasario 16-oji-Lietuvos gimtadienis

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918-ji metai vasario 16-oji buvo lemtingi mūsų dabarčiai ir ateičiai.

Rainių kaimo bendruomenėje šią svarbią datą paminėjome vasario 15 d. Renginį pradėjom iškilmingai-Lietuvos himnu. Sveikinimo žodį tarė Rainių mokyklos-darželio direktorė L. Klevinskienė, bendruomenės pirmininkė R.Jonušienė ir seniūnaitė  K.Stripeikienė. Bibliotekininkė R.Godiliauskienė savo pranešimu priminė visiems apie šį Lietuvai svarbų istorijos puslapį.

Muzikinius kūrinius dovanojo Rainių mokyklos-darželio vaikučiai, mokiniai ir Rainių kaimo kapela “Svaja“.