Šimtmečio protmūšis

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Gadūnavo seniūnijos bendruomenės paminėjo kitaip. Kovo 11-ąją Buožėnų kultūros centre 5 komandos susirungė „Šimtmečio protmūšyje“. Linksmą ir informatyvų protų mūšį sveikinimo žodžiu ir linkėjimais pradėjo Gadūnavo seniūnijos seniūnė Inesa Kęsminienė. Renginį vedė Agnė Jakavičiūtė.

Komandos varžėsi keturiuose turuose, kuriems klausimus ruošė Gadūnavo, Gedrimų bei Buožėnų bibliotekininkės Ingrida Bubilienė ir Asta Zaveckytė. Turai buvo suskirstyti temomis po 11 klausimų: Lietuva, Telšių kraštas ir Gadūnavo seniūnija. Ketvirtąjį turą sudarė 4 pramoginiai klausimai. Šįkart protmūšyje geriausiai pasirodė Gadūnavo komanda „Stirnos“, nedaug nuo jos atsiliko Gedrimų komanda „Giliukai“. Atsikvėpti tarp turų komandoms padėjo muzikiniai kūriniai, kuriuos atliko Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos moksleivės (vad. Martynas Miliauskas).

Pirmą kartą surengtas tokio pobūdžio renginys dalyvius  paskatino domėtis gimtojo krašto, regiono, Lietuvos  istorija,  puoselėti bendruomenių ryšį, ugdyti skirtingų kartų bei institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Bibliotekininkės Asta Zaveckytė ir

Ingrida Bubilienė