Vaikų Velykėlės Pavandenėje

Pavandenės bibliotekoje jau tapo tradicija švęsti mažąsias vaikų Velykėles. Rid rid rid margi margučiai opapa maži vaikučiai, jei margučiai neriedės tai vaikučiai nedidės su tokiu šūkiu linksmai nusiteikę vaikai balandžio 6 d. rinkosi į biblioteką,  kupini džiaugsmingų įspūdžių bei nešini spalvingais margučiais. Šventės metu rinkome gražiausią, margutį, deklamavome eilėraštukus, spalvinome margučius ir kabinome ant Velykinio medžio. Vaikų labiausiai laukiama viešnia – Velykų bobutė, kuri mums visiems padovanojo lietuvių liaudies pasaką „Kodėl dažo kiaušinius“. Žaidžiant įvairius žaidimus prisiminėme Velykų tradicijas. Labiausiai patiko ridenti margučius. Rinkome ir toliausiai nuriedėjusį margutį. Šventės pabaigoje vaikų laukė prizai.

Vyr. bibliotekininkė Edita Streckienė