R. Šarknicko knygos „Šarkos sielos šauksmas“ pristatymas Tryškių bibliotekoje

Balandžio 7 dieną teatro ir kino aktorius, režisierius, LR Seimo narys, rašytojas Robertas Šarknickas Tryškių bibliotekoje pristatė savo pirmąją knygą „Šarkos sielos šauksmas“. Tai autobiografinis pasakojimas apie berniuką, kuris keliauja per internatus ir globėjų namus, patiria nepasotinamą artumo ir švelnumo ilgesį. Apie bręstantį paauglį, kuris sau ir kitiems drįsta kelti nepatogius, vertybes formuojančius klausimus. Ir apie jaunuolį, kuris mokosi gyventi, išgyventi, mylėti.

Gausiai susirinkusiems klausytojams rašytojas atvira širdimi papasakojo sukrečiančią savo istoriją, vedžiodamas skaudžiais vaikystės ir paauglystės prisiminimų keliais.   Atsakydamas į klausimus autorius prasitarė, kad jau rašo antrąją knygą – išdavė ir jos pavadinimą bei trumpai papasakojo siužetą.

Po renginio nemažai dalyvių įsigijo autoriaus knygą su autografu, o Tryškių bibliotekai R. Šarknickas įteikė LR Seimo padėką „Už aktyvią bibliotekos veiklą ir Lietuvos kultūros bei švietimo puoselėjimą“.

Vyr. bibliotekininkė Janina Norvaišienė