Susitikimas su Lina Žutaute

Balandžio 19 d. bibliotekoje svečiavosi dailininkė, knygų iliustruotoja, Lina Žutautė, puikiai žinoma kaip knygų apie neklaužadą Kakę Makę autorė. Lina Žutautė pasakojo vaikams apie savo kūrybos kelią, kaip atsiranda knygos vaikams, pristatė visas Kakės Makės serijos knygas. Rašytoja vaikų klausė, ar pas juos apsilanko Netvarkos nykštukas, ar jie bijo tamsos, ar kartais nepabėga ir jų ausys? Po smagaus pokalbio, vaikai pateikė rašytojai  daugybę netikėtų klausimų. L. Žutautės knygos yra gavusios įvairius apdovanojimus. Už knygą „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ įteikta Vaikų literatūros premija, o vėliau pasirodžiusi knyga „Ferdinandas ir Pū“ buvo išrinkta geriausia 2012 m. knyga vaikams.

Šis susitikimas – tai Mažeikių r. savivaldybės viešosios bibliotekos (partneriai Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka) skaitymo skatinimo projekto „Auginame skaitytoją 3+“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, veiklos dalis.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė

Nuotraukos Aurikos Stupelienės