Susitikimas su „Lapė yra laimė“ kūrėjomis Evelina Daciūte ir Aušra Kiudulaite

Šią dieną turėjome daug puikių įspūdžių. Dar vienas smagus ir nuotaikingas susitikimas su Metų knygos vaikams „Lapė yra laimė“ kūrėjomis Evelina Daciūtė ir Aušra Kiudulaitė. Geros nuotaikos, linksmų emocijų netrūko nei dideliems, nei mažiems. Autorės papasakojo apie savo kūrybą, kaip buvo kuriama knyga „Lapė yra laimė“, atskleidė jos paveikslėlių paslaptis, atsakinėjo į vaikų klausimus. Po trumpos pertraukėlės vyko užsiėmimas „Kūrybinės laimės dirbtuvės“, kuriose dalyvavo jau kiti vaikai, jie pirmiausia sužinojo apie knygą ir jos paslaptis, o vėliau kartu su autorėmis kirpo, klijavo ir kūrė aplikacijas. Šis susitikimas su kūrėjomis yra skaitymo skatinimo projekto „Susitikimų karuselė: Pažink. Skaityk. Kurk“ veiklos, finansuojamos Telšių rajono savivaldybės, dalis.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė

Nuotraukos Aurikos Stupelienės