XVII-asis Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydis-konferencija

Gegužės 25-26 dienomis Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos komanda dalyvavo XVII-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje-konferencijoje „100: Švęsk Išradingai. Minėk Triukšmingai. Apdainuok Smagiai“, kuris vyko Balsių slėnyje (Akmenės r.). Jame dalyvavo bibliotekų atstovai iš 13 rajonų, tarp jų ir Telšių komanda.

Renginio atidarymo šventėje susirinkę dalyviai mėgavosi Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų instrumentų orkestro „Griaustinis“ muzika, nuostabiu šokėjų kolektyvo pasirodymu. Pasimėgavę koncertine programa, visų bibliotekų kolektyvai surengė teatralizuotus, muzikinius komandų prisistatymus Lietuvos 100-mečio tematika.

Vėliau svečius stebino įspūdingas Mažeikių gatvės gimnastų pasirodymas. Po kavos pertraukos vyko konferencija „Šimtmečio istorijos įžvalgos“, komandinio darbo įgūdžių stiprinimo praktikumas. Jo metu dalyviai dalinosi gerąja patirtimi, stiprino komandinio darbo ir profesinių kompetencijų praktinius įgūdžius. Vėliau susirinkę išklausė bibliotekų direktorių pranešimus „Sėkmės istorijos: nuo tradicijos iki modernumo“.

Dienos programą vainikavo kultūrinė-koncertinė programa „Mūsų šokis ir daina Lietuvos 100-mečiui“ ir vakarienė prie bendro stalo „Šimtmečio tradicijos“. Dvi dienas trukusiame renginyje bibliotekininkai bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, pasisėmė naujų minčių bei idėjų. Dėkojame Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos visam kolektyvui už gerai organizuotą konferenciją, svetingą priėmimą ir turiningai praleistą laiką.

Vyr. bibliotekininkė metodinei veiklai Jurgita Dubinskienė

Nuotraukos Jono Strazdausko