Poezijos pavasaris Eigirdžiuose

,,Poezijos pavasario” paukštė praeitą savaitę atskrido į Eigirdžių miestelį. Marcelijus Martinaitis teigė, jog ,,poezija kartais yra nušvitimas, visiška vaizduotės laisvė, kai įgyjamas nuo nieko nepriklausantis savo asmenybės pajautimas.” 2018 metų gegužės 25 d. Eigirdžių pagrindinės mokyklos aktų salėje susirinko Tarptautinio festivalio „POEZIJOS PAVASARIS 2018“ dalyviai – poetai : Aivaras Veiknys, Nerijus Cibulskas, Lone Horslev (Danija), Ieva Toleikytė, Vytautas Stulpinas, Algirdas Dačkevičius, Petras Gintalas, Sigita Naglienė ir aktoriai Edita Zizaitė, Ramūnas Abukevičius. Poezija yra stipri jėga, tarsi sustojusi laiko akimirka nuolatiniame bėgime. Ištartas poetinis žodis palietė kiekvieną: vieni eilėraščiai stebino, kiti privertė susimąstyti, kartais ir nusišypsoti… Renginiui baigiantis ,,Poezijos pavasario” paukštė vėl pakėlė sparnus ir išskrido į Nerimdaičius.

Eigirdžių filialo vyr. bibliotekininkė Adelė Žitaveckienė

Nuotraukos Vidos Urnikienės