Tryškiuose startuoja „Skaitymo iššūkis“

Šiandien, birželio 1-ąją, oficialiai startuoja „Skaitymo iššūkis“, ir prasideda smagi kelionė į knygų pasaulį, kuri truks tris vasaros mėnesius. Skaitytojų  laukia penkios skaitymo užduotys nurodytomis temomis, daugybė konkursų bei prizų. Pirmieji į „Skaitymo iššūkį“ suskubo Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos trečiokai su mokytoja Janina Vainauskiene, trečiadienį apsilankę bibliotekoje. Mokiniai susipažino su taisyklėmis ir užduotimis, išsirinko patinkančias knygas, kurias perskaitę, į dalyvio kortelę  įrašys knygos autorių, pavadinimą ir atsakys į pateiktą klausimą. Smagiausia vaikams buvo surasti knygą, išleistą jų gimimo metais, antroje vietoje atsidūrė knygos atostogų tema.

Suaugusius tryškiečius į „Skaitymo iššūkį“ kviečia plakatai, informacija ir rekomendacijos, kuriomis dalijamės Tryškių seniūnijos bei bendruomenės facebook  paskyrose.

Tryškių filialo vyr. bibliotekininkė Janina Norvaišienė