Augu skaitydamas

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos 1 klasės mokinukai su mokytojomis Edita Alekniene ir Rita Toleikiene dalyvavo projekte „ Knygų šalies paslaptys“. Rudenį, nuvykę į Varnių miesto biblioteką, pirmokėliai išsiaiškino kaip atsiranda knygos, kokie žmonės rašo knygas, mokėsi dainelės „Abėcėlė“, sužinojo, kas yra knygos metrika, deklamavo eiles, atidžiai klausėsi pradinių klasių mokytojos – senjorės Valerijos Vasiliauskienės sekamos pasakos bei pasakojimo, kaip jai sekėsi išmokti skaityti.

Balandžio mėnesį mažieji skaitytojai nuvyko ir į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką. Vaikai išbandė bibliotekos teikiamas elektronines paslaugas, apžiūrėjo veikiančias parodas, mokėsi kalbų mokymo klasėje.

Na, o gegužės 31 dieną keliavome į biblioteką pasiimti skaitytojo pažymėjimo. Nuoširdžiai dėkojame bibliotekos darbuotojoms Vidai Krenciuvienei ir Zitai Macienei už pagalbą pažįstant knygų pasaulį. Laikas praleistas bibliotekoje paliko daug puikių įspūdžių.

Edita Aleknienė

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos  mokytoja