Juozo Šileikos knygos ,, Su tavim aš kalbuosi‘‘ pristatymas Janapolėje

Rugsėjo 30 dieną sekmadienį Miestelio bendruomenė kartu su ,,Bočiais‘‘, mokykla, biblioteka Janapolės kultūrinių renginių salėje savitai ir įdomiai paminėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Sveikinimo žodį tarė Janapolės bendruomenės pirmininkė, bibliotekininkė Dalia Martinkienė. Ji pasidžiaugė, kad susirinko gausus būrys- tiek senjorų, tiek naujos knygos gerbėjų. Visiems dėkojo linkėdama geros sveikatos, dvasios ramybės ir kuo daugiau džiugių akimirkų. ,,Bočių“ bendrijos pirmininkas J. Vaškys pasveikino su garbingais jubiliejais bendruomenės visuomenininkes B. Vozgirdienę , G. Staponkienę, G. Karnuševičienę, I. Kumžienę. Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė J. Sutkutė, jos pavaduotoja V. Urnikienė. Nuoširdžiai padėkojo knygos autoriui J. Šileikai palinkėjo kūrybiškumo, ir noro pristatyti dar ne vieną savo kūrybos knygą. Renginio metu gerą nuotaiką kūrė Telšių folkloro ansamblis ,,Spigėns‘‘ (vadovė D. Bumblauskienė). Ansamblio atliekami kūriniai žiūrovus išlingavo – garsiu choru drauge su atlikėjais dainavo gerai žinomas lietuvių liaudies dainas.

Janapolės filialo vyr. bibliotekininkė Dalia Martinkienė