Laisvalaikiu mokomės ir tobulėjame

Telšių rajono K. Praniauskaitės viešosios bibliotekos Eigirdžių filialas įsiliejo į Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginius. Bibliotekoje surengta spaudinių ir leidinių paroda skirta suaugusiųjų pomėgiams ir hobiams „Laisvalaikiu mokomės ir tobulėjame“. Pirmadienį surengta paskaita-praktikumas „Kaip mokytis užsienio kalbų?“ Renginyje dalyvavo užsienio kalbas norintys mokytis bendruomenės nariai. Paskaitos metu Telšių švietimo centro lektorė Rolanda Rimkevičienė pasidalino žiniomis, kaip geriau ir paprasčiau mokytis užsienio kalbų technologijų pagalba. Kai kurias programas dalyviai išbandė ir patys. Renginio dalyviai pritarė šių metų Suaugusiųjų mokymosi savaitės šūkiui – Laikas mokytis. Dabar!

Biblioteka jau ruošiasi šventiniam mėnesiui ir akcijai „Knygų Kalėdos“. Dėkojame lektorei už padovanotas knygas anglų kalba, kad bendruomenės nariai, galėtų ir praktiškai pritaikyti anglų kalbos žinias. Kviečiu ir kitus dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms.