Popietė "Kalėdinis atvirukas"

Popietė
Gruodžio 6 dieną Pavandenės bibliotekoje vyko edukacinė popietė "Kalėdinis atvirukas". Kalėdų laukimas bibliotekoje prasidėjo adventinio vainiko ir eglutės puošyba kalėdinių dainų ritmu. Kalėdos - tai puiki proga parodyti savo šeimai, kaip juos mylime ir branginame. Šį kartą dalinamės dailės mokytojos Emilijos Macienės rankų darbo atvirukų idėjomis - pradžiuginkime savo artimuosius.
Popietės metu mokytoja mus mokė nupiešti atviruko elementus, išsikirpti detales, suteikti atvirukui nuotaiką, savitumą, šilumą. Bibliotekos lankytojos susidomėjusios gamino šventinius atvirukus, kiekviena pridėjo savitą, ypatingą detalę, suteikė savo darbeliui išskirtinumo.
Popietės pabaigoje visus pakviečiau prisijungti prie kasmetinės tradicinės akcijos "Knygų Kalėdos".

Pagarbiai bibliotekininkė Edita Streckienė