Poezijos renginys Lauko Sodoje

,,Sakau - rēk žmuogou žmuogaus, draugou drauga, rēk dūšē dūšės artėmuos...“ (Ištrauka iš poetės Irenos Daubarienės eilėraščio ,,Dā veizo“).

Gražų sekmadienio rytą po Šv. Mišių bažnytėlėje lauksodiškiai, ryškėniškiai ir kraštiečiai rinkosi į Lauko Sodos ir Ryškėnų bibliotekų organizuotą renginį ,,Žemaitija -  tu mūsų žemelė“ skirtą Žemaitijos metams paminėti.

Lauko Sodos bibliotekininkė  Ona Kontvainienė pasveikino visus atvykusius pabūti kartu. Sveikinimo žodį tarė ir Ryškėnų seniūnijos seniūnė Gražina Sukurienė.

Dainomis ir romansais  visų širdis sušildė Diana Bomblauskienė ir folkloro ansamblis ,,Spigėns“.

Šiltais žodžiais ir nuostabiais  poezijos posmais apie Žemaitiją, Lauko Sodą ir gimto krašto  žmones dalinosi  poetė Irena Daubarienė.

Žemaitiškus posakius ir eilėraščius skaitė  Adrija, Deividas, Artūras, Rasa, Vitalija ir mažiausioji dalyvė Karolina. Dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams už bendrystę.

Lauko Sodos ir Ryškėnų bibliotekų inf.