Šiaurės šalių savaitė Degaičių bibliotekoje

Lapkričio 11-17 dienomis Degaičių biblioteka dalyvavo nacionaliniame projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Šiemet Šiaurės šalių bibliotekų savaitei pasirinkta tema – „Šventės Šiaurės šalyse“. Šventė – vienas gražiausių ir maloniausių dalykų mūsų gyvenime. Kad būtų linksmiau šventėme drauge su Telšių „Ateities“ progimnazijos Degaičių skyriaus darželinukais. Skaitėme jiems A. Lindgren  knygą „Pepė ilgakojinė“ po to šventėme, Pepės ilgakojinės gimtadienį. Švęsdami gimtadienį  daug žaidėme, dainavome, dūkome, piešėme ir aišku dovanojome dovanas Pepei. Šventėme taip, kaip moka švęst tik Pepė.

Ačiū darželio auklėtojai Redai Kazlauskienei bei Degaičių seniūnijos darbuotojai Virginijai Keršienei už  pagalbą ir draugystę.

Degaičių filialo vyr. bibliotekininkė Aušra Ubartienė