Bibliotekininkų mokymosi vieta - Vokietija

Spalio 30 d. Telšių rajono bibliotekininkų seminare Vilija Jocienė ir Erika Bytautienė pasidalijo įdomia patirtimi iš 4 dienų mokymosi Vokietijoje, Ibbenbüren Suaugusiųjų liaudies aukštojoje mokykloje, kartu su Telšių ir Raseinių suaugusiųjų švietėjais. Vokietijoje aplankytos įstaigos: šeimos ugdymo centras, savivaldybės muzikos mokykla, įstaiga, kuri labiausiai skiria dėmesį neįgaliems gyventojams "Mokymai skatina/ugdo Ibbenbüren", „QUASI SO-Theatre eV“, miesto Jaunimo kultūros centre "Schaune" ir "Rockbüro" su gretima jaunimo meno mokykla. Darbuotojos dalyvavo susitikime su miesto meru dr. Marc Schrameyer ir ,žinoma, Ibbenbüren viešojoje bibliotekoje, kurią pristatė direktorė p. Dagmar Schnittker, nustebindama Telšių bibliotekos atstoves veiklų įvairove, darbo organizavimu, dėmesiu kiekvienam lankytojui ir inovatyviomis galimybėmis.
Programos „Erasmus+“ projekto ,,Suaugusiųjų švietėjų bendrųjų gebėjimų tobulinimas, remiantis Vokietijos patirtimi“ („KARTU 2019“) rengimo ir įgyvendinimo veikloje Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką atstovauja Jolanta Sutkutė, Vida Urnikienė, Erika Bytautienė, Vilija Jocienė. Projekto koordinatorius -Telšių švietimo centras.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė