Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

DISKUSIJA „AŠ IR KNYGA“

Balandžio 23 d. bibliotekoje vyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginys – diskusija „Aš ir knyga“.

Renginio svečiai – ilgametis Telšių rajono Viešvėnų mokyklos direktorius Jonas Petrauskas, buvęs Telšių rajono savivaldybės meras Juozas Butkevičius, vaikų ligų gydytoja Irena Bitinienė, Telšių „Ateities“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Dalia Lileikienė, instagramo knygų apžvalgų žemaičių tarme kūrėja Eirimė Pociūtė, namuose turintys privačias gausias bibliotekas, dalinosi asmeniniu santykiu, priimtiniausiu skaitymo būdu ir tempu bei kitais atradimais, išgyvenimais savo kelionėje su knyga.

Prie apskritojo stalo visi tapome tiesiog knygų bičiuliai, ieškantys ir bandantys suvokti gyvenimo plotį ir ilgį, gylį ir aukštį, žmonės, norintys keistis ir daryti įtaką Telšiams.

Bibliotekos vadovė Vida Urnikienė ir kiti renginio dalyviai prisijungė prie pokalbio ir praturtino vakarą savo įžvalgomis.

Telšių centro „Viltis“ užimtumo specialistės Jolantos Voronenkovienės sukurti atvirukai ir jos atliekamos dainos papuošė susitikimą. Laikas tiesiog tirpo nepastebimai. Visi vieningai nutarėm, kad diskusijos apie knygą labai reikalingos.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kituose Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiuose.

 

 
Savanoris bibliotekoje