Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

ILONOS BAKŠĖS KNYGA – JAUSMŲ NAMAI

Balandžio 25 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginys – edukacinio turinio vaikams ir suaugusiesiems kūrėjos, lektorės, rašytojos, emocinės sveikatos praktikės ILONOS BAKŠĖS meilės eilėraščių knygos „TU NIEKADA NESUŽINOSI“ pristatymas.

Tai daugiau nei knyga. Tai jausmų namai, kuriuose gyvena visi meilės periodai. Kokie jie, kaip nesudegti, o sudegus pakilti – išgirdome iš pačios autorės Ilonos. Daugelis jūsų ją greičiausiai pažįstate: kas asmeniškai, o kas – iš jos edukacinių veiklų. Šį kartą mums teko unikali galimybė ją susitikti, pasiklausyti, pasisemti gerų emocijų...

Poetišką ir jausmingą kūrybos vakarą papuošė ir pačios autorės skaitomi poezijos posmai, ir jos dukters Inesos Bumblauskaitės muzikiniai intarpai.

Viešnias sveikino bibliotekos vadovė Vida Urnikienė, poetė Irena Daubarienė, redagavusi naująją knygą, draugės ir pažįstamos, kurios, anot autorės, turi drąsos mylėti, priimti savo jausmus ir atvira širdimi eiti per gyvenimą.

O naujojoje knygoje – jausmų namuose, pasak autorės, gyvena meilės periodai: rožinis, aklasis, ugningasis, praregėjimo, kalnuotasis, pelenų ir tvarumo. Tai tarsi drąsi kelionė patirties labirintais, ieškant atsakymo, kas yra meilė.

Kiekviename eilėraštyje – troškimas gyventi, žydėti, parkritus vėl keltis ir vėl dėti žingsnį pirmyn.

Knyga nuo pirmųjų eilučių paliečia skaitytojų širdis nuogu atvirumu, pažadina šiltus prisiminimus, sustiprina sielą suvokimu – visiems visko būna. Be to, drąsina: kas benutiktų, likti žmogumi, mylėti žmones, kokie yra, mylėti save ir leistis būti mylimai. Juk meilė – pati galingiausia jėga pasaulyje, o ši knyga – tos jėgos kūrinys.

 

 
Savanoris bibliotekoje