Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

APIE „POEZIJOS PAVASARĮ“ 2024

Ištikimiausius Tarptautinio poezijos festivalio „POEZIJOS PAVASARIS“ gerbėjus ir skaitytojus gegužės 12–26 d. organizatoriai kviečia net į 136 renginius visoje Lietuvoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, JAV, o virtualūs tiltai suteiks galimybę susitikti su poetais, gyvenančiais Danijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Meksikoje, Vokietijoje.
„POEZIJOS PAVASARIS“ – bene vienintelė galimybė per dvi gegužės savaites susipažinti su išsamia šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio poezijos panorama.
Visoje Lietuvoje laukia gyvi susitikimai su įvairių kartų poetais – su pripažintais meistrais ir su pradedančiais kurti, skaitymai, pokalbiai apie literatūrą, poezijos ir muzikos vakarai, dainuojamosios poezijos koncertai, literatūros pamokos, sakralinės poezijos valandos, poezijos spektakliai, ekskursijos, parodos.
Į „Poezijos pavasarį“ atvyksta žymūs poetai iš 8 užsienio šalių: Estijos, Latvijos, Lenkijos, Japonijos, Ukrainos, JAV, Prancūzijos, Rumunijos. Su šių šalių poezija ir atvykusiais svečiais bus galima susipažinti ne viename festivalio renginyje.
NETRUKUS PASKELBSIME INFORMACIJĄ APIE „POEZIJOS PAVASARIO“ RENGINIUS TELŠIŲ RAJONE.
Daugiau apie festivalį:
 
Savanoris bibliotekoje