Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

„... JIEMS REIKIA ŽINOTI, KAD TURI TĖVĄ“

Gegužės 23 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje pristatyta unikali krikščioniškos leidyklos „Magnificat leidiniai“ knyga „AŠ ESU TĖVAS. 12 SVARBIŲ POKALBIŲ“.

Leidinyje žurnalistas Simonas Bendžius kalbina dvylika skirtingą tėvystės patirtį turinčių vyrų, kurie drąsiai ir atvirai dalinasi savo pačiais įvairiausiais išgyvenimais, pojūčiais, mintimis, ką jiems reiškia būti tėvu. Tai: krepšinio treneris, krepšininkas Dainius Adomaitis, poetas, vertėjas Antanas Gailius, Konstantinopolio patriarchato ortodoksų kunigas Vitalijus Mockus, aktorius, laidų vedėjas Rimas Šapauskas, visuomenininkas Žanas Talandis, miesto bažnyčios pastorius Saulius Karosas, statybininkas, leidėjas Alvydas Juravičius, katalikų kunigas, jėzuitas Antanas Saulaitis SJ, policijos pareigūnas Dalius Mackela, dainininkas, muzikos prodiuseris Linas Adomaitis, virtuvės šefas, laidų vedėjas Gian Luca Demarco, verslininkas, leidėjas Tadas Bruzgulis.

Mūsų bibliotekoje šį projektą pristatė „Magnificat leidinių“ direktorė Veronika Kimbrytė, apie savo gyvenimo patirtį pasakojo Konstantinopolio patriarchato ortodoksų kunigas V. Mockus ir visuomenininkas Ž. Talandis.

„Džiaugiuosi, kad dvylika labiau ar mažiau žinomų vyrų sutiko pasidalyti savo pačiomis įvairiausiomis patirtimis ir mintimis, ką jiems reiškia būti tėvu ir kaip jiems tai sekasi. Drįstu sakyti, kad rankose laikote unikalią knygą, nes pas mus nedaug terasite vietų, kuriose vyrai apie tai kalbėtų – atvirai, paprastai, kartais šmaikščiai, o kartais ir liūdnai. Dėl to, manome, šie pokalbiai yra svarbūs.

Knyga skirta tiek vyrams, tiek moterims, tačiau ypač norėtųsi, kad ją skaitydami tėčiai suprastų, jog savo kelyje nėra vieniši, kad jų džiaugsmai ir problemos aplanko visus. O svarbiausia, kad išeitis visada yra“, – sako šios knygos sudarytojas, komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistas, tekstų autorius, tėtis S. Bendžius.

Svečius kalbino bibliotekininkė Jolita Maščinskienė.

Dėkojame „Magnificat leidiniams“ už bibliotekai dovanotą knygą.

 

 
Savanoris bibliotekoje