Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

BIBLIOTEKOS DARBUOTOJŲ SEMINARAS. 2024 05 29

Gegužės 29 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojai susirinko į seminarą.

Naujoji bibliotekos direktorė Jolanta Zubienė kolektyvui daugiau papasakojo apie save, bibliotekos darbo viziją. Vadovė numato bibliotekos veiklos plėtrą, naujų paslaugų organizavimą vykdyti kartu aptariant su rajono bibliotekininkais.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė akcentavo, kad bibliotekose dabar ypač aktuali ir reikalinga – darbo su jaunimu patirtis. Todėl ir buvo pakviesta lektorė – Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos kultūrinių renginių koordinatorė Vida Narveišytė.

Rajono bibliotekininkai liko sužavėti viešnios paskaita „Atrakink jaunimą bibliotekoje“, kuri atskleidė požiūrį į šiuolaikinį jaunimą. Lektorė daug idėjų pateikė iš savo darbo su jaunimu patirties.

Naudingi edukatorės, seminarų ir mokymų lektorės, renginių (edukacijų) rengimo ir vykdymo trenerės patarimai, kaip dirbti, kad biblioteka visiems, ypač jaunimui, taptų atvira erdve – mokytis, bendrauti, pažinti. Dirbant su jaunimu, ir bibliotekininkams, ir mokytojams padėtų kūrybiškas abipusis bendradarbiavimas.

 

 
Savanoris bibliotekoje