Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

„SKAITYMO TURNYRO“ FINALE – TELŠIŠKIAI

Gegužės 31 d. Šiaulių ir Telšių apskričių moksleivių „Skaitymo turnyro“ finalas vyko šį konkursą organizavusioje Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Konkursą sudarė trys turai, o kiekvieną iš jų – trys etapai.

Telšių rajonui ir Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešajai bibliotekai atstovavo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos 7 b klasės vaikai: Mėja Ubartaitė, Urtė Arbutavičiūtė, Justas Plioplys, Goda Ramšaitė ir Martyna Jankauskaitė.

Iš viso dalyvavo 100 motyvuotų vaikų ir 20 motyvuotų mokytojų/bibliotekininkų.

7–8 klasių grupė per tris etapus perskaitė 30 knygų, kurias sudarė 9292 puslapiai. Mūsų atstovaujamai komandai, kad patektų į finalą ir garbingai kautųsi tarp geriausiųjų, teko: atsakyti į 30 „Kahoot“ klausimų, 30 protmūšio klausimų, 168 gyvus klausimus ir 10 video klausimų.

Džiugu, kad ruošdamiesi vaikai įdėjo daug darbo ir širdies. Ir mums pavyko – Telšių miesto, mokyklos ir bibliotekos vardas skambėjo finale! Nors komanda netapo prizininkais, žinome, kad daug ko išmoko, turėjo daug gero laiko kartu, perskaitė daug įdomių knygų. Šaunuoliai, „Atžalyno knyguoliai“!

Dėkojame mokytojoms Audrai Arlauskienei, Vilmai Nekrašienei, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo  aptarnavimo skyriaus vedėjai Monikai Lukoševičienei bei „Atžalyno“ progimnazijos direktoriui Kęstučiui Saplinskui už rūpestį ir pagalbą, ruošiantis „Skaitymo turnyrui“.

Už pagalbą, vežant vaikus į turnyro etapus, dėkojame Telšių rajono savivaldybei.

 
Savanoris bibliotekoje