Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

VIRTUALIOS REALYBĖS FILMAI ATVYKSTA Į TELŠIŲ BIBLIOTEKĄ!

„AŠ LIETUVA“ IR „ŽAISTI GYVENIMĄ“
Tik liepos: 17 d. nuo 12 iki 19 val.; 18 ir 19 d. nuo 10 iki 19 val.
Bilietai: 15 eurų standartinis bilietas, 10 eurų bilietas su nuolaida (moksleiviams, studentams, senjorams, negalią turintiems asmenims) – https://bit.ly/hexatelsiai
Bilietus įsigyti galite ir renginio vietoje, atsiskaitymas tik bankinėmis kortelėmis.
APIE VIRTUALIOS REALYBĖS KINĄ
Ar kada svajojote atsidurti kitapus ekrano ir patys tapti filmo herojais? Naujausios technologijos leidžia tai patirti. Virtualioji realybė – dažnam girdėtas terminas, tačiau dar ne kiekvienas yra ją išbandęs.
Filmus nuo šiol galite žiūrėti ne vien kino teatre, tačiau ir pasinerti kino siužetą 360 laipsnių kampu. Užsidėjus VR įrangą (akinius ir ausines), vaizdas apsupa visą regos lauką, o garsai paaštrina pojūčius. Taip kino seanso metu galite patirti unikalius įspūdžius, atsidurti kosmose, skrieti virš medžių viršūnių ir žengti į pasaulį, kur negalioja mums įprasti dėsniai.
VR kino filmai vis populiarėja Lietuvoje – o jų suteikiamus įspūdžius aukščiausiais balais vertina įvairiausi žiūrovai: nuo moksleivio iki senjoro.
APIE VR FILMĄ „AŠ LIETUVA“
Tai režisieriaus Donato Ulvydo odė Tėvynei ir pirmas 360 laipsnių kamera užfiksuotas lietuviškas virtualios realybės kino filmas. Pasakojimą šiam filmui kūrė rašytoja Akvilė Kavaliauskaitė, o įgarsino Ilona Balsytė.
Per 20-ies minučių virtualios realybės kino seansą kviečiame išvysti senąsias girias, miškus ir kopas, sklęsti virš jūros ir ežerų, upių ir upelių. Išskirtinį įspūdį palieka skrydis virš senamiesčių, vienuolynų stogų, kurie taip arti, kad beveik gali paliesti pirštais.
Tai nepakartojamų pojūčių bei vaizdų kupina kelionė, kuri neabejotinai sužadina meilę mūsų gimtajai šaliai!
APIE VR FILMĄ „ŽAISTI GYVENIMĄ“
Tai virtualios realybės filmas, sukurtas remiantis žinomo menininko Algio Kriščiūno tapybos darbų motyvais. Kino seanso metu keliausite per beveik dvi dešimtis virtualioje realybėje atgijusių A. Kriščiūno paveikslų, kuriuos apjungia moters ir vyro istorija – pasakojimas apie bėgantį gyvenimą.
Filmą kūrė gausi Lietuvos kino, kompiuterinės grafikos bei animacijos profesionalų komanda. Pusės valandos trukmės kino seanso metu Algio Kriščiūno paveikslai tampa gyvomis istorijomis, kurias įprasmina jaudinanti režisūrinių sprendimų choreografija bei specialiai pritaikytas autorinės kūrybos muzikinis garso takelis.
„ŽAISTI GYVENIMĄ“ istoriją užrašė pats menininkas Algis Kriščiūnas, o įgarsino aktoriai Inga Jankauskaitė bei Mantas Jankavičius.
KVIEČIAME Į KINO SEANSUS!
 
Savanoris bibliotekoje