Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 03 01 Projekto ?Bibliotekos pažangai? baigiamasis renginys ?Besikeičianti biblioteka?

2012 m kovo 1 d. Vilniuje, „Forum Palace“ rūmuose, Lietuvos viešųjų bibliotekų bei prie projekto įgyvendinimo prisidėjusių savivaldybių atstovai dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai“ baigiamajame renginyje „Moderniai visuomenei - besikeičianti biblioteka“. Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos kultūros ministras Arūnas Gelūnas, Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausioji patarėja Virginija Būdienė, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Apie projekto pasiekimus ir tolesnes bibliotekų veiklos perspektyvas pristatė projekto vadovas Kęstutis Juškevičius bei šį projektą finansuojančio Bilo ir Melindos Geitsų fondo Pasaulio bibliotekų programos direktorės pavaduotoja Jessica Dorr.

Mintimis apie viešųjų bibliotekų plėtros galimybes pasidalino Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos prezidentas Arūnas Bėkšta. Susirinkusieji, pasidžiaugę ketverius metus besitęsusio projekto rezultatais, apdovanojo aktyviausias ir iniciatyviausias bibliotekas, pagerbė projekto rėmėjus ir partnerius. Nominacijos „Partneriškiausia biblioteka“ titulas atiteko ir Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Kaunatavos filialui. Muzikiniai Gospelo choro „Sounds in G“ intarpai pagyvino susitikimą ir palaikė dalyvių gerą nuotaiką.

Renginyje dalyvavo Telšių r Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė, projekto „Bibliotekos pažangai“ Telšių rajono savivaldybėje konsultantė, direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė, bibliotekos kompiuterinio tinklo administratorius Andrius Matiekus ir Kaunatavo filialo vyr. bibliotekininkė Vilija Jocienė.