Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 04 18 Pavasario šventės laukimas Gadūnavo bibliotekoje

2012 04 18 Pavasario šventės laukimas Gadūnavo bibliotekoje

Kai iš už debesų vis dažniau pasirodo saulutė, visi pradedame laukti gražiausios pavasario šventės šv. Velykų.Vaikams prasideda atostogos. Gadūnavo bibliotekos lankytojai šventėms pradėjo ruoštis iš anksto. Per pasaulinę žemės dieną guašu spalvinome vazonėlius į kuriuos sėjome velykų žolytę, pipirnę, jurginus, sodinome svogūnus. Su vyresniais lankytojais, naudodami papjė maše atlikimo techniką, prigaminome velykinių kiaušinių, kuriuos mažieji papuošė įvairiais ornamentais. Dideli ir spalvingi kiaušiniai papuošė bibliotekos langus. O kad švenčių metu mūsų neaplenktų Velykė, padarėme ir zuikučių. Vaikai savo darbeliais papuošė ne tik biblioteką, bet ir šventinį stalą namuose.